אודות

האגדה מספרת על חייט עני אשר היה לו בן חסר תועלת ויכולת ושמו: אלדין. כאשר אביו של אלדין נפטר, מכשף נורא איתר אותו, התחזה לדודו והוליך אותו בדרכי מרמה לתוככי מערה מסוכנת וזאת בכדי שיוציא מתוכה מנורה ישנה. למנורה עתיקת היומין תכונות קסם בתוכה מצוי שד אשר בכוחו להגשים כל משאלה.

מסעדת אלדין בשדרה היא אחותה הצעירה של אלדין דגים ובשר הותיקה ובעלת המוניטין. באלדין בשדרה ישתדלו להגשים עבורכם כל משאלה קולינרית אשר בה חפץ לבכם. המסעדה כשרה ממוקמת על חוף ימה של העיר אשדוד, על טיילת יפהייפיה המהווה מקום בילוי לתושבי העיר והסביבה.

באלדין בשדרה לא תמצאו מנורת קסמים, אך כן תמצאו אוכל טעים, איכותי ולא שיגרתי העשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר הקיימים במשק ללא פשרות.

תפריט המסעדה נאמן לאיכות, מקוריות וטריות. הוא מורכב ממנות פתיחה קלילות וממנות עיקריות מיוחדות ומפתיעות, מלוות ביינות מיוחדים, כל אלה מבטיחים הנאה צרופה לאורך כל הארוחה.

את מסעדת אלדין מנהלים בני הזוג אלי ואתי אלקובי. אלי הוא בעל ספינת דייג ודייג במקצועו, כך שאת הדג המונח לפינכם על הצלחת אלי משה מהמים בעצמו כמה שעות קודם לכן… ואתי? אתי אחראית על כל היתר…. מנורת קסמים יש רק בסיפורי אלף לילה ולילה…

אם חשקה נפשם במסעדת שף כשרה, המתמחה בדגה טרייה ומשלבת ניחוחות ים תיכוניים, הגעתם למקום הנכון!

WhatsApp ליצירת קשר / הזמנת שולחן ב-